Zaufajcie Maryi

Dostępność: na wyczerpaniu
Wysyłka w: 5 dni
Cena: 55,00 zł 55.00
ilość szt.

towar niedostępny

dodaj do przechowalni
Ocena: 5
Producent: -
Kod produktu: CF53-36083

Opis

Zaufajcie Maryi 

 

Książka Zaufajcie Maryi jest świadectwem przyjęcia Polski do dzieła ratowania świata, zawiera ostrzeżenia przed złem moralnym płynącym od zmaterializowanych społeczeństw zachodnich i wzywa Polaków do zachowania Prawa Bożego i do odnowy moralnej przez miłość i sprawiedliwość społeczną, tak żeby Polska stała się prawdziwym królestwem Chrystusa i by stanowiła jasny przykład państwa zbudowanego na Prawie Bożym, gdy załamią się państwowe struktury oparte na przemocy, grzechu, niesprawiedliwości i nienawiści.
Warunkiem urzeczywistnienia planu uratowania świata z udziałem Polski jest pełne zawierzenie Maryi jako Matce naszej i Królowej i w konsekwencji uczciwa, wierna i wytrwała służba Bogu, do której Ona nas wzywa, miedzy innymi również na kartach tej książki.

Kim jest Anna: Anna Dąmbska, zmarła 15 września 2007 r. Była żołnierzem AK, więźniarką łagrów w Ostaszkowie i Kałudze. Artystą plastykiem i dziennikarzem, w końcu wizjonerką piszącą pod pseudonimem „Anna”.
Podczas wojny Anna działała w podziemiu jako łączniczka i sanitariuszka. W 1944 r. trafiła na ponad rok do sowieckiego łagru. Tam modliła się, by Bóg pozwolił jej nadal służyć ojczyźnie. Po latach dojdzie do wniosku, że Pan wysłuchał tej modlitwy, obdarzając ją charyzmatem słyszenia Bożego głosu, przekazującego orędzia dla Polski. Z rozmów tych powstanie kilka książek wydanych drukiem.

autor: Anna
oprawa: twarda
stron: 912
format: 14,3×20,3 cm

Opinie o produkcie (1)

26 maja 2024

Zacznę od tego, że obok książki "Zaufajcie Maryi - Anna " nie da się przejść obojętnie z powodu jej zachwycającej okładki, która przywołuje na myśl ikonę. Twarda oprawa i ciężkość książki sprawia, że biorąc ją do ręki, czuję jakbym trzymała w dłoni skarb. Zagłębiając się w jej lekturę, już wiem, że to skarb. Uczta dla ducha, nie na raz do przeczytania i odłożenia, karmi serce każdym słowem. Można otworzyć na przypadkową stronę i już otulają nas słowa Jezusa bądź Maryi wypowiadane do Anny Dąmbskiej, a przez nią do każdego z nas Polaków.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl