O firmie

Katolicka Księgarnia „U Jezuitów” w Toruniu

Księgarnia „U Jezuitów” to kameralne miejsce pełne książek, czasopism i podręczników. Mamy bogaty wybór różnorodnych kartek okolicznościowych i artykułów papierniczych. Działamy już od 40 lat w kościele Świętego Ducha w Toruniu, świątyni akademickiej oo. jezuitów. 

Praca w księgarni stanowi naszą pasję. Bez trudu doradzamy i pomagamy naszym klientom w wyborze książek. Co więcej, sami czytamy wszystkie pozycje, które później Państwu polecamy. Czekamy na Państwa także stacjonarnie. Aby do nas trafić, wystarczy wejść do kościoła głównym wejściem od strony Rynku Staromiejskiego. Na zmotoryzowanych czeka przykościelny parking, dostępny dla klientów naszej księgarni.

Dewocjonalia i artykuły liturgiczne

Nasza księgarnia jest pełna nie tylko książek i czasopism, lecz również dewocjonaliów, gadżetów religijnych i różnych artykułów liturgicznych. Chcąc wyjść naprzeciw potrzebom klientów, oferujemy wiele przedmiotów bezpośrednio związanych z życiem religijnym – od artykułów do ślubu, po artykuły do chrztu, Pierwszej Komunii Świętej i bierzmowania. Wszystkie są dostępne zarówno na miejscu, w Księgarni „U Jezuitów” w Toruniu, jak i za pośrednictwem sklepu internetowego.

Zioła i inne artykuły

Uzupełnieniem naszej oferty są prezenty i pamiątki na każdą okazję, które chętnie pomożemy dobrać. Z pewnością spodobają się one każdej obdarowanej osobie. W sprzedaży dostępne są także zioła i mieszanki ziół mające właściwości lecznicze, wspomagające organizm oraz takie, które doskonale nadają się w kuchni do doprawiania potraw. Znajdziecie Państwo u nas także żywność ekologiczną i produkty regionalne.

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z całą ofertą naszej księgarni internetowej, a także do złożenia nam wizyty na miejscu, w Toruniu.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl